Referanslar

Üstün Müşteri Memnuniyetini Sağlamak İçin Çalışıyoruz…

Çalıştığımız her işletmede, personel kalitemiz ve mevzuatlarla uyumlu işleyişimiz ile hizmet kalitesini sürekli yukarı taşıyan firma olduk.

Gerçekleştirdiğimiz her projeyi, iş yapış biçimlerimizi sürekli geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz.

Bu bağlamda, çalışma imkanı bulduğumuz müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kuruyor, etkin çözüm ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Tüm referanslarımızı görmek için Aşağıdaki formu doldurarak tüm referanslarımızı talep edebilirsiniz.

► “Erdemir Liman Vinçleri (CB-4 ve CB-5) DC Motor Sürücü Değişimleri (DC500->DCS800)” işi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, mevcut panellerin revizyonları, DC sürücü demontaj-montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► Yeni kurulan Alüminyum Yassı Mamuller Fabrikasında yer alan Sürekli Döküm, Soğuk Hadde, Tav Fırınları, Dilme/Boy Kesme, Folyo Hadde, Folyo Dilme, Boyama ve Yardımcı Tesislerin kurulumlarında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► Mevcut tesislerde gerçekleştirilen, revizyon ve relokasyon çalışmalarında elektrik demontaj ve montaj işleri yapılmıştır.

► Akyazı yerleşkesinde gerçekleştirilen tüm bu çalışmalarda, şantiyemiz ve saha personelimiz 6 yıl süresince kesintisiz hizmet vermiştir.

► “Tav Çukurları Altı Aydınlatma ve Priz Sisteminin Yenilenmesi” işi kapsamında mevcut sistemlerin demontajı, yeni sistem temini ve montajı gerçekleştirilmiştir.

► Ana Yüklenici Emerson: “DCS Sistemine Geçiş ve İyileştirme” projesi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “İsdemir Çelikhane Tesisi Tavan Aydınlatma Sistemi İyileştirme Çalışmaları” kapsamında muhtelif hollerde armatür demontaj-montaj işleri yapılmıştır.

►  Muhtelif gemilerde kablo çekimi ve elektrik montaj işleri yapılmıştır.

► “DOW Kimya DCS Sistemine Geçiş ve İyileştirme” projesi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► BP Gemlik DCS Otomasyon Sistemi saha süpervizörlük hizmeti verilmiştir.

► “Yatağan Termik Santrali FGD DCS Sistemine Geçiş” işi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Orhaneli Termik Santrali, Kazan, Türbin ve Kömür Alma Kontrol Sistemlerinin DCS Sistemlerine Dönüştürülmesi” işi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Enerji Dağıtım Sistemleri İlave Yatırımları Projesi Kapsamında Modernizasyonu Yapılan Scada ve Kamera İzleme Sistemi" işi kapsamında havai fiber kablo çekimleri, elektrik ve otomasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Sinter Bacası Uçak İkaz Sistemi Kurulumu” işi kapsamında, sistem temini, elektrik demontaj ve montaj işleri devam etmektedir.

Ana Yüklenici Tekmont: “1. Soğuk Haddehane 2. Sürekli Asitleme Hattı (CPL-2) Modernizasyonu” işi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici Tekmont: “1. Soğuk Haddehane 2. Hadde Atölyesi Merdane Pürüzlendirme Tezgahı Yenileme Projesi” işi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici Tekmont: “2. Soğuk Haddehane Tandem ve Sürekli Asitleme Hatları Modernizasyonuişi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici Tekmont: “Slab Taşlama Tesisi Altyapı ve Üstyapı İnşaatıişi kapsamında elektrik montaj işleri devam etmektedir.

Ana Yüklenici Tekmont: “Slab Taşlama Tesisi Ekipman Montajıişi kapsamında elektrik montaj işleri devam etmektedir.

Ana Yüklenici KM Makine: “Arge Simülasyon Merkezi Sinter Pot Grate Ekipman Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici KM Makine: “Arge Simülasyon Merkezi Soğuk Haddeleme Simülatörü Ekipman Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici KM Makine: “Kuvvet santrali sogutma suyu eşanjör kontrol sistemi” işi kapsamında kontrol paneli temini, elektrik ve otomasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici KM Makine: “Kuvvet santrali yatak sogutma suyu pompa sistemi” işi kapsamında sürücü paneli temini, elektrik ve otomasyon montaj işleri, DCS sistemine adaptasyonu, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Ana Yüklenici MAC Çelik: “CCR-1 Ambarı Isıtma Sistemi Kurulumu” işi kapsamında elektrik montaj işleri tamamlanmıştır.

Ana Yüklenici ABB: “Erdemir Liman Vinçleri (CB-4 ve CB-5) DC Motor Sürücü Değişimleri (DC500->DCS800)” işi kapsamında saha mühendislik çalışmaları, mevcut panellerin revizyonları, DC sürücü demontaj-montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Erdemir Enerji Dağıtım Sistemleri İlave Yatırımları Projesi Kapsamında Modernizasyonu Yapılan Scada ve Kamera İzleme Sistemi" işi kapsamında havai fiber kablo çekimleri, elektrik ve otomasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Bakır Hadde Modernizasyonu” işi kapsamında 2 adet 5200A hadde DC motor sürücüsü ve 4 adet 2500A sarıcı DC motor sürücüsü temini, panolanması, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Tersinir Hadde (RCM) Otomasyon Sisteminin İyileştirilmesi” işi kapsamında istenilen hız ve kalitede üretim yapabilmek üzere mevcut sistem analizi yapıldı, gerekli komponentler ilave edildi, PLC yazılım eksikleri tamamlandı, aktif olmayan AGC, Bending, Force, Gap, vb. tüm kontroller devreye alındı, sistem geneli test ve devreye alma çalışmaları tamamlandı.

► "Tüpraş RUP Projesi" işi kapsamında muhtelif elektrik montaj işleri tamamlanmıştır.

► “(K.Irak-Mass Süleymaniye Demir-Çelik Tesisleri Kurulumu” işi kapsamında, muhtelif elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Pirelli Sıvı Azot Tank Sahası Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Bolu Çimento O2 Gazı Boru Hattı Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Çimsa Çimento O2 Gazı Boru Hattı Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Pirelli Sıvı Azot Tank Sahası Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Bolu Çimento O2 Gazı Boru Hattı Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► "Çimsa Çimento O2 Gazı Boru Hattı Otomasyon Sistemi" işi kapsamında projelendirme, temin, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir Arge Tesisi Vakum İndüksiyon Ocağı Kurulumu” işi kapsamında elektrik montaj işleri tamamlanmıştır.

► "İmalat Atölyesinde 8 adet vincin AC Sürücülü Sisteme Dönüştürülmesi” işi kapsamında projelendirme, temin, elektrik ve otomasyon demontaj-montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

“Çelikhane Bölgesi (A-B, Ferro Mangan ve Hurda Holleri) Aydınlatma Sisteminin Led Aydınlatma Sistemine Dönüşümü” işi kapsamında elektrik demontaj-montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

“Sinter M22-M32 Çekiçli Kırıcılarının Motor Yolverme Sisteminin Modernizasyonu” işi kapsamında 2 set 800 kW motor ve 900 kW rejen sürücü temini, komple elektrifikasyonu, PLC sistemine entegrasyonu, inşaat işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

“Spektral Laboratuvarı Cihazlarının UPS Kapasitelerinin Arttırılması / Yedeklenmesi ve akülerin Yenilenmesi” işi kapsamında, projelendirme, temin, elektrik montaj, inşaat işleri, test ve devreye alma çalışmaları devam etmektedir.

“HSK-5 Vincine RF Uzaktan Kumanda Uygulanması” işi kapsamında projelendirme, temin, elektrik ve otomasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları devam etmektedir.

► Ana Yüklenici Tekmont: “Yeni Tandiş Holü Hazırlama Projesi İnşaat, Demontaj ve Relokasyon İşleri” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri tamamlanmıştır.

► Ana Yüklenici Tekmont: “Çelikhane AB Holünün Uzatılması Projesi” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► Ana Yüklenici Tekmont: “Çelikhane BOF 1&3 Doghouse Kapılarının Yenilenmesi Projesi” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► Ana Yüklenici Tekmont: “1.Yüksek Fırın Projesi Kapsamında Demiryolu Etrafındaki Sobalar Ünitesi Betonarme Temel İnşaat İşlerinin Yapılması” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► “Muhtelif Enerji Üretim Tesisleri Bakım İşleri” kapsamında elektrik demontaj ve montaj işleri tamamlanmıştır.

► “Muhtelif Enerji Üretim Tesisleri Bakım İşleri” kapsamında türbin kontrol sistemi (Woodward) servis hizmetleri verilmiştir

► “Erdemir Arge Simülasyon Merkezi Sinter Pot Grate Ekipman Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir Arge Simülasyon Merkezi Soğuk Haddeleme Simülatörü Ekipman Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir CCR-1 Ambarı Isıtma Sistemi Kurulumu” işi kapsamında elektrik montaj işleri tamamlanmıştır.

► “Viking Kağıt ve Selüloz Tesisi Kağıt Makinası Otomasyonu” işi kapsamında mevcut DC sürücülerin AC sürücüler ile değiştirilmesi için gerekli tüm elektrik demontaj ve montaj işleri tamamlanmıştır.

► "İsdemir Pota Fırınları Elektrot Regülasyon Kontrol Sisteminin Modernizasyonu" işi kapsamında elektrik montaj işleri tamamlanmıştır.

► 400V, 355 kW, IP54 panolu sürücü temini, montajı, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► Fabrika sahası genelinde muhtelif elektrik demontaj, montaj ve relokasyon işleri tamamlanmıştır.

► “Çelik Servis Merkezi Tavan Aydınlatma Sisteminin Yenilenmesi” işi kapsamında elektrik, demontaj, montaj ve relokasyon işleri tamamlanmıştır.

► Ana Yüklenici Tekmont: “Sürekli Asitleme Hattı (CPL) Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► Ana Yüklenici Tekmont: “Tandem Hattı (TCM) Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir 1. Soğuk Haddehane 2. Sürekli Asitleme Hattı (CPL-2) Modernizasyonu” işi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir 1. Soğuk Haddehane 2. Hadde Atölyesi Merdane Pürüzlendirme Tezgahı Yenileme Projesiişi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir 2. Soğuk Haddehane Tandem ve Sürekli Asitleme Hatları Modernizasyonuişi kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon demontaj ve montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Erdemir Slab Taşlama Tesisi Altyapı ve Üstyapı İnşaatıişi kapsamında elektrik montaj işleri devam etmektedir.

► “Erdemir Slab Taşlama Tesisi Ekipman Montajıişi kapsamında elektrik montaj işleri devam etmektedir.

► “İsdemir Yeni Tandiş Holü Hazırlama Projesi İnşaat, Demontaj ve Relokasyon İşleri” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri tamamlanmıştır.

► “İsdemir Çelikhane AB Holünün Uzatılması Projesi” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► “İsdemir Çelikhane BOF 1&3 Doghouse Kapılarının Yenilenmesi Projesi” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► “İsdemir 1.Yüksek Fırın Projesi Kapsamında Demiryolu Etrafındaki Sobalar Ünitesi Betonarme Temel İnşaat İşlerinin Yapılması” kapsamında elektrik montaj, demontaj ve relokasyon işleri devam etmektedir.

► “Tat Metal Sürekli Asitleme Hattı (CPL) Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Tat Metal Tandem Hattı (TCM) Montajı” kapsamında elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon montaj işleri, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

► “Çelikhane Toz Toplama Sistemi Revizyonu” işi kapsamında mevcut motor sürücülerinin yerine sürücü seçimi (5 adet 690V 1800kW), temini, test ve devreye alma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.